Nadciąga premiera najnowszego PlayStation

21.09.2020, 08:28 0 komentarzy
Nadciąga premiera najnowszego PlayStation

Jeszcze w 2019 roku padły obietnice, iż w roku 2020 Sony okaże fanom swoje najnowsze dzieło - PlayStation5. Prawdą jest, że wśród graczy dalej modna okazuje się poprzednia wersja konsoli i nie wygląda na to, żeby zainteresowanie nią miało zmniejszyć się. Jednak japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli najwyższej generacji, przez co konsumenci czekają niecierpliwie.

Najświeższe technologie w konsoli PS5

Marka Sony kilka razy udowodniła, że jest pionierem wśród innych firm tego typu i potrafi zaskoczyć swoich fanów. Poprzednia konsola, PS4, ustanowiła bardzo wysoko poprzeczkę konkurentom - to wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, której wcześniej nie zaprezentowała żadna inna firma. Bardzo wyczulone kontrolery, gierki najwyższej generacji, grafika - gracze oczywiście byli w stanie docenić takie opisane szczegóły oraz przez to aktualnie PlayStation4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą wszech czasów.

Rzecz jasna nie obyło się bez problemów z początku - firma Sony próbowała przekroczyć wszelakie technologiczne granice (co finalnie wyszło), jednak wypuszczenie oraz przedpremierowe pokazy PlayStation4 stworzyły ambiwalentne emocje. Klientom, przyzwyczajonym do rewolucyjnej konsoli PS3, nie w stu procentach pasowały przykładowo pady, ponieważ z początku wydawało się, że okażą się naprawdę niekomfortowe przy grze. Faktycznie DualShocki dostały trochę alternatywny kształt, lecz kłopotem pozostał inicjalny wypust konsoli PlayStation 4. PlayStation 4 się przegrzewała, sprzęt potrafił też samodzielnie się resetować.

Aczkolwiek po uwagach graczy i poprawach wrzucanych na bieżąco, było jasne, że jednak firma Sony idzie w dobrym kierunku, a wytworzona konsola do gier posiada miano legendy. Jednakże nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które wiele graczy naprawdę sentymentalnie wspomina.

A czy PlayStation 5 będzie takim samym przypadkiem?

Prawdopodobnie niejeden gracz oraz pasjonat ciekawostek technologicznych z niecierpliwością oczekuje ukazania się najnowszej konsoli do gier. Firma Sony zapowiedziała, że gierki poznane na PS4 ruszą na nowszej konsoli (lecz nie podziała odwrotnie, co licznym osobom się nie spodobało). Pojawiły się już pierwsze teorie o kłopotach z przedpremierowymi zamówieniami - mówi się, że japońska firma nie nadąża z taśmą produkcyjną, choć nie można mieć pewności, czy nie są to tylko kłamliwe pomówienia. W Internecie pojawiają się kolejne wieści też o tym, że PlayStation 5 może mieć hipotetycznie problem z jakością 4k. Mimo wszystko i w tym wypadku nie wiadomo, jak jest naprawdę. Wszystko pewne będzie podczas premiery, mianowicie 19 listopada roku 2020.

Tagi:

Zostaw komentarz