Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

24.09.2020, 08:00 0 komentarzy
Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

Top Model z pewnością wyróżnia się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed ekranami dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku będzie można zobaczyć sporo znanych figur w świecie mody, czyli rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, czy też fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie w szranki staje czternaście osób, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jurorów tej osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do stania się modelką lub modelem, dzięki czemu owy uczestnik natychmiast wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze to głos użytkowników Internetu, których zadaniem było wybrać swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i od razu przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Produkcja TVN stawia sobie za cel dać opcję rozwoju i zaistnienia w świecie modelingu, dlatego też w każdym sezonie zgłasza się mnóstwo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który zawodnik opuści program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek jak i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto będzie następnym zwycięzcą programu. O to miano walczy sporo wartych uwagi zawodników, dlatego też na pewno warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz