Technology

Damian Szymański strzelił gola i został herosem kadry narodowej Polski! Fantastyczne przeżycia w ostatnich minutach meczu z drużyną Anglii!

09.09.2021, 14:30 0 komentarzy
Damian Szymański strzelił gola i został herosem kadry narodowej Polski! Fantastyczne przeżycia w ostatnich minutach meczu z drużyną Anglii!

Polska narodowa drużyna występująca w starciach na byłym stadionie dziesięciolecia jest niesamowicie ciężka do zatrzymania i wiadomo o tym od lat. Faktycznie rzadko tracimy gole na tym stadionie i warto podkreślić, że ogromna w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z naszego kraju. W dzień, gdy Narodowy wypełnia się do ostatniego miejsca zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku energii. Gracze trenera Paulo Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw pokazują się do tego momentu naprawdę nieźle, lecz ich forma jest daleka od perfekcji. Wieczorem w środę polskich piłkarzy czekał bardzo ciężki sprawdzian, jakim z pewnością był pojedynek z angielską piłkarską reprezentacją. To jak ciężkim rywalem w dziejach batalii polskiej narodowej kadry są zawodnicy angielscy wie o tym każdy fan piłkarski z naszego kraju. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie w tym przypadku, ponieważ niezwykle ważne było zgarnięcie maksymalnej ilości oczek.

Polska narodowa kadra przed tym pojedynkiem była od początku skazywana na klęskę. Jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż polscy reprezentanci z reguły bardzo się motywują na pojedynki ze znacznie silniejszymi. Identycznie było podczas tego starcia i trzeba wziąć pod uwagę, przez pewien czas mogliśmy nawet pomyśleć, iż polska reprezentacja rywalizować by mogła o zwycięstwo z reprezentacją piłkarską Anglii. dla polskiego zespołu narodowego było to strasznie trudne spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości warto ich pochwalić za rywalizację do samego końca. Wydawać się mogło, że to może być koniec nadziei o dobrym wyniku, w sytuacji, kiedy gola w 80 min. strzelił Harry Kane. Drużyna Polski do końca meczu poszukiwała możliwości do zdobycia bramki i nie zamierzała odpuszczać. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisowego wyniku ustrzelił piłkarz AEK-u z Aten Szymański Damian. To była bez wątpienia świetna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. Polska drużyna w ostatecznym rozrachunku dała radę wywalczyć korzystny rezultat na warszawskim stadionie w starciu z angielską drużyną narodową i takim sposobem w dalszym ciągu ma bardzo duże szanse na dostanie się do katarskich mistrzostw świata.

Zostaw komentarz