Technology

Gigantyczne doznania i pierwsze miejsce Hamiltona Lewisa w rundy o GP Arabii Saudyjskiej! Mistrza świata F1 zobaczymy po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu!

06.12.2021, 16:35 0 komentarzy
Gigantyczne doznania i pierwsze miejsce Hamiltona Lewisa w rundy o GP Arabii Saudyjskiej! Mistrza świata F1 zobaczymy po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu!

Do rozstrzygnięcia trwającego obecnie sezonu F1 został jedynie 1 wyścig, a wielbiciele motorowych dyscyplin w dalszym ciągu nie usłyszeli odpowiedzi na najważniejsze zagadnienie. W wyścigach w Formule 1 od wielu lat nie było takiej sytuacji, by zwycięzce światowych mistrzostw poznać dopiero po zakończeniu finałowego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc sezon bieżący jest z pewnością nadzwyczajny. Trzeba wziąć pod uwagę to, iż w trwającym aktualnie sezonie wyłącznie dwójka zawodników się liczyło podczas walki o tytuł mistrza świata. Mowa oczywiście o Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG Petronas a także Maxie Verstappenenie ze stajni RB Racing. W dalszym ciągu aktualny czempion doczekał się w aktualnie trwającym sezonie przeciwnika, który potrafi rywalizować z nim. Aktualny mistrz świata w trakcie Grand Prix Arabii miał okazję zrównać się liczbą punktów z Maxem Verstappenenm i faktycznie ta sztuka wyszła mu. O zdobyciu tytułu mistrza świata Formuły 1 dzięki rezultatom wspomnianego wyżej wyścigu będzie decydować ostatnie starcie obecnego sezonu.

Bez żadnych wątpliwości forma wcześniej wspomnianych zawodników podczas tego sezonu jest fenomenalna. Ci dwaj zawodnicy bardzo mocno odjechali reszcie stawki od wyścigu numer jeden i udowodnili im, kto wyłącznie ma szansę rozgrywce o mistrzowski tytuł Formuły 1. Zawodnicy z innych stajni mieli szansę tylko myśleć o tym który z nich finalnie sięgnie po tytuł mistrza świata oraz oglądać ich potyczki o najwyższe miejsca. W trakcie obecnie trwającego sezonu było dużo niezwykłych doznań i często dochodziło do stłuczek pomiędzy tymi dwoma niezwykłymi kierowcami i należy uświadomić to sobie. Obaj zawodnicy mimo naprawdę wielkich emocji darzą się gigantycznym respektem i wspominają o tym, że w ostatnim wyścigu sezonu wygra ten lepszy zawodnik. Fakt, że rywalizacja o mistrzowski tytuł rozstrzygnie się dopiero w trakcie podczas wyścigu w Abu Dhabi jest bez wątpienia niezwykły dla każdego fana sportów motorowych. Ostatni wyścig tego sezonu Formuły 1 dostarczy nam wiele emocji i to nie podlega wątpliwości. Na końcowe zakończenie pomiędzy tymi dwoma fenomenalnymi zawodnikami pozostaje nam więc wyłącznie wyczekiwać.

Zostaw komentarz