Technology

Katastroficzne spotkanie polskiej narodowej kadry na początek eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską reprezentacją narodową!

27.06.2023, 11:18 0 komentarzy
Katastroficzne spotkanie polskiej narodowej kadry na początek eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską reprezentacją narodową!

Porażka kadry narodowej Polski z Czechami na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu narodowej drużyny Polski nie był za bardzo udany. Oczywiście nasi zawodnicy dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani futbolu z naszego kraju zgodnie uważali, że potrzebna jest zmiana na stanowisku selekcjonera. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem zespołu narodowego Polski, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była drużyna narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby wygrać.

Humory w polskiej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były bardzo dobre, jednakże weryfikacja przyszła bardzo szybko. Drużyna narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach spotkania. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze to było gigantyczne zaskoczenie. Zawodnicy kadry narodowej Czech od pierwszych minut meczu prezentowali się znacznie lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części się to odmieni. W drugiej odsłonie meczu piłkarska reprezentacja Polski grała nieco lepiej, jednakże to Czesi strzelili bramkę numer 3. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, ale dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto podkreślić to, iż ten mecz w wykonaniu zespołu narodowego Polski był fatalny. Na pewno nie tak debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski trener Fernando Santos. Polska reprezentacja piłkarska będzie się mierzyć z albańską reprezentacją w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych. Bez cienia wątpliwości w tym spotkaniu polska narodowa drużyna musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz