Technology

Messi Lionel nie jest już kapitanem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach futbolu zmienia klub na Paris Saint-Germain!

22.08.2021, 15:00 0 komentarzy
Messi Lionel nie jest już kapitanem FC Barcelony! Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach futbolu zmienia klub na Paris Saint-Germain!

Z pewnością ruchy transferowe futbolowych drużyn podczas przerwy pomiędzy ligowymi zmaganiami są często ekscytujące. Jednak mnóstwo kibiców piłki nożnej zdziwiło to, co mogliśmy zobaczyć podczas letniego okienka transferowego. Większość piłkarskich fanów była pewna, iż Lionel Messi zostanie graczem Blaugrany do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Drużyna hiszpańska jednak popadła w finansowe kłopoty i argentyński piłkarz nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony opuścić zespół. Zespołem, który zdecydował się zaoferować kontrakt dla napastnika kadry narodowej Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. Klub z francuskiej ligi zaproponował Argentyńczykowi atrakcyjną ofertę umowy, którą były już zawodnik FC Barcelony podpisał. Warto mieć świadomość tego, że to na pewno ważny moment w historii europejskiej piłki. Od dziś kibice piłki nożnej będą mogli podziwiać występy Messiego na stadionach we Francji. Na pewno bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński piłkarz sobie poradzi w nowej drużynie. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian oraz Neymar Jr, co może pomóc wygrać wicemistrzowi Francji mnóstwo pucharów.

Zostaw komentarz