Technology

Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

18.03.2021, 16:30 0 komentarzy
Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i do tej pory jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. To był 1 wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Lecz nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie media dostrzegają, iż jeśli Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła też wątek tego, iż książe nie dojrzał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę znawców analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym miniony prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah Winfrey stronniczość a z kolei Meghan Markle używanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także księżną Meghan pokazany został w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą podglądało średnio mniej więcej milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Biorąc pod uwagę emocjonujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bezsprzecznie można przyznać, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Zostaw komentarz